Tulajdonságok

Helység: Székesfehérvár
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Egyéb fizikai munkás
Cégnév: Rexmill Kft

Székesfehérvári munkavégzésre munkatársakat keresünk a következő munkakörbe
AlumÍnium HegesztŐ
Főbb feladatok, munkák:
Alumínium szerszámok és gépalkatrészek javítása és készítése
Önálló munkavégzés
Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakiskola/szakmunkás képző
1-2 éves tapasztalattal
Rugalmasság, megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés
Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés
Bejelentett munka
Egy műszakos munkarend (06:00-14:00)
Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Köfém
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát megadott email címre:
rexmill@rexmill.hu
Vagy az alábbi telefonszámon érdeklődhet:
+36-20/233-3423
Feladás dátuma: május 30. 10:47.

Kapcsolatfelvétel