2 db

Tulajdonságok

Multirégió Baranya
Helység: Székesfehérvár
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Vállalkozói/szerződéses
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Szállítmányozó
Cégnév: aqua vital hungary kft

Székesfehérvári székhelyű, német tőkeerős cég keres saját tulajdonú gépkocsival (3,5 t alatti), raktárral (40-50nm2) rendelkező Korrekt, Megbízható, Önálló, munkájára Igényes üzleti partnert.
Hosszútávú munkát ajánlunk leendő alvállalkozónknak, aki fizikailag terhelhető, rugalmas, jó műszaki érzékkel rendelkezik. Érdeklődni a 70/698-2037es telefonszámon is lehet.
Feladás dátuma: március 20. 13:06.

Kapcsolatfelvétel