Tulajdonságok

Helység: Székesfehérvár
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Pultos
Cégnév: Royap Kft

Leírás

Avia Benzinkút pultos és kútkezelő munkatársakat keres.
Amit kínálunk:
- versenyképes fizetés
- jó hangulatú csapat
- kulturált munkakörülmények.
Amit elvárunk:
- megbízható, szorgalmas, precíz, kulturált megjelenés.
Előnyt jelent: hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, de nem feltétel!
Munkába állás: azonnal.
Helyszín: Szabadbattyán vagy Polgárdi
Jelentkezés módja: Telefonon +3630/400-7196, +3630/936-4034 vagy e-mailben fényképes önéletrajzzal: kftroyap@gmail.com
Feladás dátuma: május 18. 10:22.

Kapcsolatfelvétel