(Hirdetés azonosító: 79066454) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 192 500  Ft / hó Bruttó bér: 195 000  Ft / hó Bruttó bér: 250 000  Ft / hó Bruttó bér: 197 500  Ft / hó Bruttó bér: 195 000  Ft / hó Bruttó bér: 195 000  Ft / hó Bruttó bér: 192 500  Ft / hó Bruttó bér: 187 500  Ft / hó Bruttó bér: 210 000  Ft / hó Bruttó bér: 175 000  Ft / hó

Tulajdonságok

Helység: Székesfehérvár
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Eladó
Cégnév: Horváth és Keller Kft (One Benzinkutak Magyarország)

Leírás

Férfi kollégáinkat keressük az abai ONE benzinkútra.
Tapasztalat nem szükséges!
Kérlek csak akkor jelentkezz ha valóban dolgozni akarsz, megbízható vagy, van számítógépes alapismereted!Előnyt jelent a jogosítvány és a saját autó.Amit kínálunk korrekt munkakörülmények, bejelentett állandó munka, fix bérezés plusz borravaló.Jelentkezni tudsz fényképes önéletrajzban email-ben (onebenzinkutaba@gmail.com), telefonon (06/30-352-4626) illetve személyesen a benzinkúton a kútvezetőnél.
Feladás dátuma: szeptember 19. 08:26.

Kapcsolatfelvétel