(Hirdetés azonosító: 79066454) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 250 000  Ft / hó

Tulajdonságok

Helység: Székesfehérvár
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Eladó
Cégnév: Horváth és Keller Kft (One Benzinkutak Magyarország)

Női és férfi kollégáinkat keressük abai és fehérvárcsurgói ONE benzinkútra.
Tapasztalat nem szükséges!
Kérlek csak akkor jelentkezz ha valóban dolgozni akarsz, megbízható vagy, van számítógépes alapismereted!Előnyt jelent a jogosítvány és a saját autó.Amit kínálunk korrekt munkakörülmények, bejelentett állandó munka, fix bérezés plusz borravaló.Jelentkezni tudsz fényképes önéletrajzban email-ben (onebenzinkutaba@gmail.com), telefonon (06/30-352-4626) illetve személyesen a benzinkúton a kútvezetőnél.
Feladás dátuma: december 3. 07:19.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel