Tulajdonságok

Helység: Rácalmás
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Külföldi munka esetén ország: Magyarország
Munkakör megnevezése: Betanított munkás
Cégnév: Eurest Kft

Dunaújváros közvetlen határában folyamatos 3 műszakban üzemelő konyha "betanított hentest" keres, azonnali kezdéssel-, 8 órás bejelentéssel-, biztos nagyvállalati háttérrel-, béren kívüli juttatásokkal-, ingyenes munkába járási lehetőséggel-, stabil, biztos fizetéssel (+ délutános és éjszakás műszakpótlék). A munkakörrel kapcsolatban érdeklődni a + 36 25 556 053- as telefonszámon hétfőtől péntekig 10:00-12:00 óra között. Jelentkezés kizárólag fényképes önéletrajzzal a hknagykonyha@gmail.com email címen. Az email tárgyában kérjük megjelölni: "betanított hentes". Kizárólag az általunk előzetesen kiválasztott pályázók kerülnek behívásra személyes interjúra, megértésüket köszönjük. Várjuk jelentkezéseiket!
Feladás dátuma: február 12. 17:10.

Kapcsolatfelvétel