3 db

Multirégió Budapest, Bács-Kiskun, Baranya, Békés, Borsod-Abaúj-Zemplén, Fejér, Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Nógrád, Pest, Somogy, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Tolna, Veszprém
Helység: Szeged
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Anyagmozgató

Nyugat-Dunántúlra, elektronikai gyárba minőségellenőröket, gépkezelőket, raktárosokat, betanított munkatársakat, operátorokat keresünk!
Elvárás:
- kötelező tesztírás
- erkölcsi bizonyítvány
- 18. betöltött életév
- 3-4 műszakos munkarend
- minőségellenőr - érettségihez
- gépkezelő - szakmunkás végzettséghez
- raktáros - OKJ-s targoncás jogosítványhoz
- operátor - 8 általános iskolához kötött

Amit biztosítani tudunk:
- azonnali munkakezdés
- ingyenes szállás, rezsi albérletekben
- bérelőleg
- havi 170-180 000 nettó kereset
- hosszú távú munkalehetőség, minden korosztály számára
Jelentkezni telefonon: 06 70/ 384-7658, 06 70/ 308-2677.
Feladás dátuma: január 16. 10:21.

Kapcsolatfelvétel