(Hirdetés azonosító: 78460967) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 129 500  Ft / hó Bruttó bér: 149 850  Ft / hó Bruttó bér: 151 700  Ft / hó Bruttó bér: 185 000  Ft / hó Bruttó bér: 133 200  Ft / hó Bruttó bér: 142 450  Ft / hó Bruttó bér: 155 400  Ft / hó Bruttó bér: 135 050  Ft / hó Bruttó bér: 148 000  Ft / hó Bruttó bér: 136 900  Ft / hó

Tulajdonságok

Helység: Székesfehérvár
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Eladó
Cégnév: büfé

Székesfehérvári büfébe keres tapasztalt , dolgozni tudó és akaró büfé- eladót 8 órás munkarendbe hétköznapokra, rendes bejelentéssel , stabil hatterű vállalkozáshoz.
Hétköznapi munkavégzés 8:30-15:00 ig

molnarcatering@yahoo.com
Feladás dátuma: június 27. 17:48.

Kapcsolatfelvétel