Tulajdonságok

Helység: Székesfehérvár
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Pénztáros
Cégnév: Eurest Kft

Leírás

Szeretne egy megbízható, stabil munkahelyen dolgozni?

Jelentkezzen hozzánk:
Büfés-pénztáros kollégának (Székesfehérvár)

Munkaidő: napi 8 óra, heti 5 nap, hétfőtől péntekig
Munkavégzés: 2 műszak: délelőtt délután vagy állandó éjszakás
Helyszín: Székesfehérvár (Grundfos gyár területén üzemelő konyha)

Jelentkezését fényképes önéletrajz küldésével várjuk a grundfosszfv@eurest.hu e-mail címre

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet H-P-ig: 9:00-15:00-ig: 06-30-550-5623

Amiben számítunk Önre:
Kiírja és ellenőrzi az étterem napi árajánlatát az ártáblákon,
Elvégzi a napi értékesítési folyamatokhoz szükséges feladatokat,
Tálalás (pultból való kiszolgálás),
Tételesen beüti a pénztárgépbe a vásárolt termékeket,
Folyamatosan pótolja a lefogyott termékeket,
Gondoskodik az eladótér tisztán tartásáról,
Lezárja a pénztárat és elkészíti a pénztárelszámolást a műszak végén.

Amit kérünk:
érvényes negatív mellkas röntgen lelet és az egészségügyi kiskönyv.
kulturált, ápolt, tiszta megjelenés
pontosság, alaposság,

Amit kínálunk:
támogató, barátságos, vezető,
jól felszerelt professzionális konyha, minőségi alapanyagok,
bejelentett munkahely,
kiszámítható munkarend,
fejlődési és előrelépési lehetőség,
Feladás dátuma: május 25. 13:25.

Kapcsolatfelvétel