(Hirdetésazonosító: 80348575) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 202 500  Ft Bruttó bér: 200 000  Ft Bruttó bér: 182 500  Ft Bruttó bér: 177 500  Ft Bruttó bér: 195 000  Ft Bruttó bér: 192 500  Ft Bruttó bér: 180 000  Ft Bruttó bér: 250 000  Ft Bruttó bér: 192 500  Ft Bruttó bér: 197 500  Ft
Céges

Tulajdonságok

Helység: Székesfehérvár
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: általános iskola
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Gépkezelő

Leírás

Forgácsolt alkatrész gyártással foglalkozó partnerünk számára keresünk CNC gépkezelőket

Amit kínálnak:
versenyképes bruttó alapbér
lakhatási támogatás
munkába járási költségtérítés
hosszútávú munkalehetőség

Elvárás:
szakirányú végzettség
gépipari alapismeretek
szakrajzok magabiztos olvasása, értelmezése
Jelentkezni a gyor@manpower.hu címen önéletrajzzal lehet.
Telefon: 06-30-682-1752
Feladás dátuma: június 21. 11:13.
Nyomtatás

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.