(Hirdetésazonosító: 79202759) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 158 000  Ft Bruttó bér: 148 000  Ft Bruttó bér: 152 000  Ft Bruttó bér: 142 000  Ft Bruttó bér: 200 000  Ft Bruttó bér: 144 000  Ft Bruttó bér: 142 000  Ft Bruttó bér: 156 000  Ft Bruttó bér: 162 000  Ft Bruttó bér: 142 000  Ft
Céges

Tulajdonságok

Helység: Székesfehérvár
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Kereskedelmi munkatárs
Cégnév: acsbt

Leírás

Kereskedelmi végzettséggel és érettségivel rendelkező precíz, munkájára igényes, megbízható, felelősségteljes, adminisztratív és kereskedelmi területen tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk műszaki jellegű üzletbe, eladó munkakörbe. Előnyt jelent a kreativitás, az önálló munkavégzés.
Feladás dátuma: május 3. 16:02.
Nyomtatás

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.