Multirégió Budapest, Komárom-Esztergom, Pest, Tolna, Veszprém
Helység: Velence
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Értékesítési vezető
Cégnév: Velence Print Kft

Leírás

Területi képviselő/értékesítő Velencei tó területére
Velencei központű cég értékesítőt keres fő-, mellékállásban vagy vállalkozói jogviszonyban Fejér megye több területére.

Kiemelt városok: Velence ,Gárdony,Fehérvár,Martonvásár

Cégprofil: reklám,hirdetés,fényképes ajándékok,nyomda

Feladatok:
-meglévő és új partnerek felkeresése, termékek értékesítés, folyamatos kapcsolattartás
-árajánlatok kiadása, megrendelések kezelése
-vevői igények felmérése, termékinformációk átadása, szaktanácsadás

Elvárások:
-minimum középfokú végzettség
-jó kommunikációs és együttműködő készség
-angol és/vagy német nyelv ismerete előny
-ügyfél és értékesítés orientált szemléletmód
-B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:
-határozatlan idejű munkaszerződés, próbaidővel
-nagyfokú önálló és felelős munka
-bejelentett, alkalmazotti jogviszony
-versenyképes fizetés (alapfizetés + jutalék)
-Mobiltelefon, laptop, stb.

Korábbi, a profilnak megfelelő képviselői múlt előnyt jelent!

Kezdés: azonnal.

Jelentkezni: velencecopy@gmail.com
Feladás dátuma: november 18. 18:18.

Térkép

Cím: Fejér
Velence

Kapcsolatfelvétel