(Hirdetés azonosító: 83482345) Hirdetés kezelése »
1 db
Céges Multirégió Pest

Tulajdonságok

Helység: Nadap
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Adminisztrációs munkatárs
Cégnév: Velence Print KFt

Leírás

Felsővezetői asszisztens

Milyen Feladatokra Számíthatsz Nálunk?

Feladatod lesz a bejövő kimenő posta kezelése és nyilvántartása, kimutatások készítése a felsővezető és a munkatársak számára,
valamint bizalmas dokumentumok nyilvántartása és kezelése.
Ezenkívül számítunk Rád a beérkezett számlákkal kapcsolatos ügyintézésben,
a társterületekkel való kapcsolattartásban,
vendégek, ügyfelek fogadása
irodai adminisztrációs feladatok ellátása
dokumentumok, szerződések előkészítése
szervezetekkel, partnerekkel való együttműködés
beszállítókkal és vevőkkel való kapcsolattartás
adminisztratív közreműködés tenderek, ajánlatok előkészítésénél
számlák kiállítása,
megbeszélések előkészítése, beérkező levelek ill. hivatalos dokumentáció kezelése hivatalokban való személyes ügyintézés

pontosan, megbízhatóan dolgozol,
hasonló területen legalább 1 év tapasztalatot szereztél
a top secret ügyeket is rád lehet bízni,
magabiztosan használod az Excelt,
kitartasz akkor is, ha elsőre nem megy zökkenőmentesen egy feladat megoldása,
az akadályokat kihívásként éled meg,
jó csapatjátékos vagy,
Feladás dátuma: szeptember 6. 17:05.

Térkép

Cím: Fejér
Nadap

Kapcsolatfelvétel