(Hirdetés azonosító: 79897926) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Helység: Székesfehérvár
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Gépkezelő
Cégnév: Manpower Kft

Székesfehérvári partnercégünk részére keresünk Fröccsöntő-gépbeállító munkavállalókat folyamatos munkarendben.

Feladatok
-Szerszámcsere és gyártásindítás,
-Preventív és tervezett karbantartások végrehajtása,
-Aktív közreműködés nem tervezett meghibásodások elhárításában,
-Gyártási berendezések folyamatos működésének biztosítása,
-Hiba esetén beavatkozás,
-Gépek tisztántartása,
-Munkához kapcsolódó adminisztráció vezetése,
-Biztonsági előírások betartása.

Elvárások
-Műszaki végzettség,
-Hasonló területen szerzett tapasztalat,
-Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Office programok),
-Tanulási hajlandóság,
-Folyamatos munkarend vállalása,
-Jó problémamegoldó készség,
-Nyitottság, rugalmasság.

Amit kínálunk
-Versenyképes bérezés,
-Jó munkahelyi légkör,
-Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve,
-Biztos, hosszú távú munkalehetőség.

Egyéb megjegyzés
Előny:
-Közeli lakhely,
-Vibrációs hegesztőgépek kezelése,
-Fröccsöntési területen szerzett tapasztalat,
-Robotprogramozási ismeretek,
-Alap- vagy középfokú műanyag feldolgozó végzettség,
-Alapfokú angol és/vagy német nyelvtudás előny,
-MS Office rendszer alapfokú vagy magasabb szintű ismerete,
-Önálló, precíz munkavégzés.

Önéletrajzát az alábbi email címre várom: janosne.paizs@manpower.hu vagy a 06.30/830-7247 telefonszámon várom hívását.
Feladás dátuma: augusztus 1. 22:31.

Kapcsolatfelvétel