Tulajdonságok

Multirégió Komárom-Esztergom, Veszprém
Helység: Sárszentmihály
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: OKJ
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Fuvarszervező
Cégnév: ETB-Freight International kft

Nemzetközi fuvarozást végző cégünk fuvarszervező/ gépkocsivezető irányító kollégát keres székesfehérvári munkahelyre.
Feladatok:
- a fuvarszervező team tagjaként az állandó munkák kiosztása a gépkocsivezetőknek
- a gépkocsivezetők támogatása (útvonal, parkolók kiválasztása, útközben fellépő problémák megoldása)
- a műszaki teammal együttműködve technikai problémák kezelése
- fuvarfeladatok keresése a partneri hálózaton belül
- új partnerek keresése, kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
- a fuvarfeladatok végrehajtásának optimalizálása
Feltételek:
- minimum középiskolai végzettség
- határozott személyiség
- jó problémamegoldó képesség
- tapasztalat nemzetközi munkavégzésben
- kiváló kommunikációs készség
- jó angol nyelvtudás szóban és írásban (holland, vagy német nyelv ismerete előny)
- pályakezdők jelentkezését is várjuk
Előnyök:
- tapasztalat gépkocsivezető irányításban
-nemzetközi fuvarszervezői gyakorlat
- székesfehérvári, vagy környékbeli lakás
- C, CE kategóriájú jogosítvány
Fizetés: versenyképes fizetés megegyezés szerint
Kezdés: azonnal
Jelentkezés: misuk@freemail.hu címre várjuk angol nyelvű önéletrajzát, illetve személyes kapcsolatfelvétel a 204356066 telefonon.
Feladás dátuma: április 17. 01:24.

Kapcsolatfelvétel