Tulajdonságok

Helység: Székesfehérvár
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Ügyintéző

Székesfehérvári telephelyű , nagy múltú , nagy forgalmú gépjármű kereskedelem és bérbeadás szakirányú Kft. keres dinamikus fiatalos lendületes csapatába 1 fő ügyintéző/asszisztenst.
Feladatok;
- gépjárműparkkal kapcsolatos ügyintézés, Székesfehérvár és Budapest területén (gépjárművet biztosítunk)
- gépjármű értékesítés/bérbeadás folyamán az ügyfelekkel való közvetlen kapcsolattartás
- bérautós flotta napi szintű kezelése, ellenőrzése, követése
- egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
Elvárások;
- minimum középiskolai végzettség
- B kategóriás jogosítvány
- kiemelkedő MS. Office ismeret és használat
- jó kommunikációs készség, precizitás, önállóság
- szombati napon is munkavégzés (8-13 óráig)
Amit kínálunk;
- versenyképes jövedelem (a későbbiek folyamán alap+jutalék)
- 13.havi fizetés
- étkezési támogatás
- fiatalos ,vidám munkahelyi légkör

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk;

joallasszfvar@gmail.com
Feladás dátuma: január 14. 04:36.

Kapcsolatfelvétel