Helység: Polgárdi
Kategória: Szakmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Hegesztő
Cégnév: Rollkon Kft

A Rollkon Kft. 2003-ban kezdte meg tevékenységét az ipari automatizálás piacán. A munkáink nagy részét a célgépek gyártása teszi ki, egyre magasabb színvonalon. Cégünk sikereit a folyamatosan továbbképzett szakembereink kompetenciájának és a piac követelményeihez való rugalmas alkalmazkodásnak köszönheti.

Feladatok:

- Alapanyagok előkészítése (csiszolás, revétlenítés, fúrás)
- Gépvázak összeállítása,készre hegesztése (MIG-MAG hegesztési eljárással )
-Varratok utómunkálása (csiszolás, köszörülés)

Elvárások:

- Hegesztésben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
- Szakirányú, szakmunkás végzettség
-Csapatszellem, önállóság munkavégzés
- Műszaki rajzolvasási és értelmezési készség
- Mérőeszközök ismerete

Amit Megbízónk kínál:

-Versenyképes jövedelem,
-Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
-Továbbképzési lehetőség
-Tiszta, rendezett munkakörnyezet

Előny:

- AWI hegesztésben jártasság
- MIG/MAG hegesztés eljárásból minősítés (érvényes)
-Targoncás jogosítvány

Munkavégzés helye:
- Polgárdi

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel