(Hirdetés azonosító: 67046527) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Helység: Székesfehérvár
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Ingatlanértékesítő

Amennyiben Önnek fontos az elismerés, a biztonság és az anyagi fejlődés, akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Az Otthon Centrum székesfehérvári Várkörúti irodájában Székesfehérváron és környékén azzal foglalkozom, hogy olyan érettségizett, segítőkész, szorgalmas személyeket támogatok, akik családjukat, szeretteiket, valamint önmagukat szeretnék biztonságban tudni és egy magasabb szintre emelni.

Egyedi képzéssel, személyesen tanítom meg, hogyan tud az anyagi elismerés mellett segíteni másoknak életük egyik legfontosabb döntésében.

Ha érdekli, hogyan működik a lehetőség, jelentkezzen a leitner.tamas@oc.hu címen vagy telefonon a +36 70 454 0233 telefonszámon.

Üdvözlettel:

Leitner Tamás
Irodavezető
Feladás dátuma: július 17. 18:44.

Kapcsolatfelvétel