Multirégió Somogy, Tolna, Veszprém
Helység: Kőszárhegy
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz, fényképes önéletrajz, motivációs levél
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: egyetem/főiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Adminisztráció vezető
Cégnév: iparnet kft

Irodai VezetŐ Asszisztens munkakörre
Étrendkiegészítő területre.

A MunkÁltatÓrÓl:
Iparág: Élelmiszeripar
Szektor: magyarországi vitamingyártó hálózat
Elhelyezkedés: Kőszárhegy

Feladatai:
Kapcsolattartás a külföldi partnerekkel, üzletekkel és a cég értékesítőivel
Étrendkiegészítő, üzletek-patikai forgalmak egyeztetése,
termékfejlesztésben való részvétel
Pénzügyi asszisztensi feladatok (számlák iktatása, házipénztár kezelése, könyveléshez előkészítés, adat egyeztetés)
Irodai adminisztrátori feladatok (szerződések iktatása, lefűzése, stb.)
Postai ügyintézés
Tárgyalópartnerek fogadása (kávéfőzés, mosogatás, rendrakás)
Irodaszerek beszerzése, konyhai dolgok beszerzése (kávé, üdítő, víz stb..)
Iroda napi működésével kapcsolatos eseti ügyintézések, tárgyaló partnerek fogadása
Értékesítők, patikalátogatók irodai kéréseinek kiszolgálása (nyomtatás, fénymásolás stb.)
Tárgyaló és iroda rendben tartása

ElvÁrÁsok:
Magas MS Excel tudás, és egyéb MS Office alkalmazások ismerete
Gyógyszertári szakasszisztens vagy asszisztensi végzettség előny

AMIT KÍnÁlunk:
stabil munkahely
nagy múltú vállalat nyújtotta biztonság
szakmai fejlődés

ÁllÁs, Munka TerÜlete(I):
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
Személyi asszisztens
Egészségügy, Gyógyszeripar
Egészségügyi asszisztens
Teljes munkaidő

SzÜksÉges Tapasztalat:
1-3 év szakmai tapasztalat

SzÜksÉges NyelvtudÁs:
Angol nyelvtudás
MunkavÉgzÉs Helye:
Kőszárhegy Fő út 12.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel