Helység: Székesfehérvár
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz, fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Kereskedelmi vezető

Kereskedelmi Vezető állás

Feladatok:
- Irányítja egy üzlet működését, értékesítési folyamatait
- Működő áruház vezetése
- Biztosítja az értékesítési tervek megvalósítását
- 6-8 fős csapat motiválása, fejlesztése
- Nyomon követi és menedzseli a kereskedelmi folyamatokat
- Kapcsolatot tart a vállalat kulcs partnereivel, ügyfélkört bővít
- Adminisztrációs feladatok elvégzése, riportok készítése

ElvÁrÁsok:
- Minimum középfokú végzettség (műszaki vagy felsősokú végzettség előny)
- 3 éves kereskedelemben szerzett vezetői gyakorlat
- Szerszám és szerszámgép ismeretek
- Kimagasló problémamegoldó és szervező képesség
- Kiváló kommunikációs készség, határozott, magabiztos fellépés
- Eredményorientált gondolkodásmód
- B kategóriás jogosítvány
- MS Office kiváló ismerete különösképpen excel (tesztelni fogjuk)

AMIT KÍnÁlunk:
- Piaci viszonyoknak megfelelő kereseti lehetőség
- Céges laptop, mobiltelefon
- Céges autó (6-12hónap után)
- Kihívást jelentő, változatos és felelősségteljes feladatok
- Hosszú távú munkalehetőség egy biztos hátterű cégnél

Munkavégzés helyszíne: Székesfehérvár

Fényképes önéletrajzát várjuk a szerszam@eurowindgroup.com email címre a bérigény megjelölésével.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel