(Hirdetés azonosító: 81014572) Hirdetés kezelése »
2 db
Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Balinka
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Ausztria
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Hegesztő
Cégnév: Internik GmbH

Az Internik GmbH több mint 20 éves tapasztalattal rendelkezik az európai munkaerőpiacokon az innovatív stabil alapot alkotva
Személyes megoldások és megbízható partnerré teszünk ügyfeleink számára.

Keresünk WIG, Electro CL, autogén hegesztőket, ISO csőszerelvényeket Ausztriában és Németországban.
Alapismeretek:
Az ISO csőszerelést szakszerű csöves tapasztalattal és izometrikusan, precíziós munkával, WIG, Electro CL technológiával kell kiképezni, a hegesztőknek szakszerű tapasztalattal kell rendelkezniük a hegesztési iparban, tanúsított tanúsítással.
A tudás német.
Amit kínálunk:
Valódi fizetés, kitűnő munkakörnyezet ...
Küldje el az önéletrajzát és az érvényes hegesztési igazolásokat a következő e-mail címre, és telefonon vagy e-mailben vegye fel velünk a kapcsolatot.
Kapcsolat: Internik Schweißtechnik GmbH
Cím: Gradnerstraße 14,
A - 8055 Graz, Ausztria.
Tel.: 00436642337509
Emil: office@internik.eu
Feladás dátuma: október 9. 09:49.

Térkép

Cím: Fejér
Balinka

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel