2 db
Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Balinka
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Ausztria
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Hegesztő
Cégnév: Internik GmbH

Keresünk WIG, Electro CL, autogén hegesztőket, ISO csőszerelvényeket Ausztriában és Németországban.
Alapismeretek:
Az ISO csőszerelést szakszerű csöves tapasztalattal és izometrikusan, precíziós munkával, WIG, Electro CL technológiával kell kiképezni, a hegesztőknek szakszerű tapasztalattal kell rendelkezniük a hegesztési iparban, tanúsított tanúsítással.
A tudás német.
Amit kínálunk:
Valódi fizetés, kitűnő munkakörnyezet ...
Küldje el az önéletrajzát és az érvényes hegesztési igazolásokat a következő e-mail címre, és telefonon vagy e-mailben vegye fel velünk a kapcsolatot.
Kapcsolat: Internik Schweißtechnik GmbH
Cím: Gradnerstraße 14,
A - 8055 Graz, Ausztria.
Tel.: 00436642337509
Emil: office@internik.eu
Feladás dátuma: június 25. 10:18.

Térkép

Cím: Fejér
Balinka

Kapcsolatfelvétel