Költöztető állás 4000ft/óra

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Egyéb fizikai munkás

Székesfehérváron 15 éve működő költöztető cégünkhöz keresünk jó fizikummal rendelkező dolgozni akaró és tudó , sofőr-pakoló és pakoló munkatársakat, azonnali kezdéssel.

Amit Kínálunk :
-stabil munkahely, állandó munka az év minden szakában
-versenyképes havi fizetés ( kézhez kapott nettó 4000 Ft/óra +jatt)
-egyéb cégen belüli juttatások
-18-35 év közöttiek előnyben

Elvárások :
-jó fizikai erőnlét
-megbízhatóság
-rugalmasság
-csapatban és önállóan dolgozni tudó , megbízható , munkáját igényesen végző

Székesfehérvári lakhely és B kategóriás jogosítvány előny ! Olyan emberek jelentkezését várjuk akik valóban dolgozni szeretnének , motiváltak , munkájukra 100%-os figyelmet fordítanak !

Jelentkezni kizárólag a következő elérhetőségeken egyiken lehet:
Fényképes önéletrajzzal a e-mail címen vagy
Telefonon a -es központi telefonszámon .

Megosztásokat köszönjük !

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145989571

Jófogás alkamazás QR kód