(Hirdetés azonosító: 79583576) Hirdetés kezelése »
4 db
Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Mány
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Kőműves
Cégnév: Budai Ép-Mány Kft

Kőművest,Festőt és segéd munkaerőt keresünk felvételre építőipari céghez. A megbízható cégek listájában is szerepelünk ellenőrizhetően. Szakmánként Min 1-3főt keresünk. Utazás Mány és környékéről megoldható. Fizetés megállapodás alapján óra bérben. Teljes Bérrel lesz bejelentve tisztán.
Saját állományba keresünk embereket. .Munkavégzés: Általában Pest megyén belül.A fizetés minden héten pénteken. Érdeklődni Csak Telefonon mert emailt ritkán nézek.
Szállás biztosítunk. Bér előleg is megoldható.
Ennek tudatában kellene érdeklődni.
Csak megfontolt szándékkal kérünk jelentkezni.
Feladás dátuma: szeptember 24. 13:29.

Térkép

Cím: Fejér
Mány

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel