Tulajdonságok

Helység: Székesfehérvár
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Konyhai munkás
Cégnév: Eurest Kft

Leírás

Szeretne egy megbízható, stabil munkahelyen dolgozni?

Jelentkezzen hozzánk: Konyhai kisegítő kollégának (Székesfehérvár)

Munkaidő: napi 8 óra, heti 5 nap, hétfőtől péntekig
Munkavégzés: 2 műszak: délelőtt délután
Helyszín: Székesfehérvár (Grundfos gyár területén üzemelő konyha)

Jelentkezését fényképes önéletrajz küldésével várjuk a grundfosszfv@eurest.hu e-mail címre

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet H-P-ig: 9:00-15:00-ig: 06-30-550-5623

Feladatok a napi menü alapján:
hidegkonyhai előkészületek: pl. ételek csomagolása,
melegkonyhai előkészületek: pl. panírozás, szakácsok munkájának segítése,
mosogatás, konyha tisztán tartása, takarítás,
munka jellege: könnyű fizikai munka, mely állóképességet, jó fizikumot, kézügyességet igényel.

Amit kérünk:
érvényes negatív mellkas röntgen lelet,
kulturált, ápolt, tiszta megjelenés,
pontosság, alaposság.

Amit kínálunk:
jól felszerelt professzionális konyha, minőségi alapanyagok,
bejelentett munkahely,
kiszámítható munkarend,
fejlődési és előrelépési lehetőség.
Feladás dátuma: május 25. 13:25.

Kapcsolatfelvétel