Bruttó bér: 560 000 Ft / hó
Kerület: XIII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Külföldi munka esetén ország: USA
Munkakör megnevezése: Szállodaipari dolgozó

Az Amerikai Egyesült Államok területére keresünk szállodai dolgozókat, elsősorban takarítói munkakör betöltésére. Nők és férfiak jelentkezését várjuk 56 éves korig.
Indulás azonnal, vagy bármelyik kéthetenként induló turnusunkkal. A munka hosszútávú, és nem szezonális, heti hat napos munkaidővel.
Elvárások: A külföldi munka hosszútávú vállalása, és megbízható munkavégzés. Szakképesítés és nyelvtudás nem feltétel!
Havi kereset 2000$, borravalóval együtt.. A munka pároknak is kiváló, mert együtt tudnak élni, és dolgozni. Kérjük olvassa el figyelmesen honlapunkat, melyben minden információt megtalál a munkáról, és a jelentkezés menetéről:
www.eszakamerikai-munka.com
Irodánk 16 éve működik ugyan azzal a telefonszámmal, melyre bizonyítékot láthat honlapunkon, a "képek" menüpont alatt.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel