- 89 %

Tulajdonságok

Országos
Kerület: XIII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Külföldi munka esetén ország: USA
Munkakör megnevezése: Szállodaipari dolgozó

Leírás

Infó:www.eszakamerikai-munka.com
Az Amerikai Egyesült Államok területére keresünk szállodai dolgozókat, elsősorban takarítói munkakör betöltésére. Nők és férfiak jelentkezését várjuk 56 éves korig.
Indulás azonnal, vagy bármelyik kéthetenként induló turnusunkkal. A munka hosszútávú, és nem szezonális, heti hat napos munkaidővel.
Elvárások: A külföldi munka hosszútávú vállalása, és megbízható munkavégzés. Szakképesítés és nyelvtudás nem feltétel!
Havi kereset 2000$. A munka pároknak is kiváló, mert együtt tudnak élni, és dolgozni. Kérjük olvassa el figyelmesen honlapunkat, melyben minden információt megtalál a munkáról, és a jelentkezés menetéről:
www.eszakamerikai-munka.com
Feladás dátuma: november 15. 20:27.

Kapcsolatfelvétel