Lakatos-hegesztőket felveszünk Székesfehérvárra 1 műszak, kiemelt bér

Bruttó bér:

650 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti
Országos

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges
Munkakör megnevezése:
Hegesztő

Leírás

Tisztelt Munkavállalók, Álláskeresők!

Mielőbbi kezdéssel keresünk Lakatos-Hegesztőket Székesfehévárra, 1 műszakos 8 órás munkarendbe műhelymunkára nehézgépgyártáshoz.

A munkalehetőség bejelentett, folyamatos, hosszútávú, kiszámítható, biztos fizetéssel és minden téren fejlődési lehetőséggel!

A munka jellege:
Készülék- és sablonmunkák, többnyire szerkezeti és nehézgépalkatrészek gyártásáról van szó.

Elvárt tapasztalat: 1-2 év CO hegesztés ( 1-3 soros sarokvarrat, tompavarrat, illetve függővarrat esetenként az elvárás, átalánosan vízszintes pozícióban vagy forgatóban, alapszintű lakatosmunkák elvégzése

Bérezés: 1. hónapban Bruttó 600.000 Ft
3. hónaptól Bruttó 650.000 Ft (8 órában)
(Nettó 2.600 Ft/óra)
Fizetés minden hónap 10.-én.
100 %-os bejárási támogatás.
Vidékről bejáróknak 100%-os bejárási támogatás, igény esetén szállás kulturált magánszálláson.
Helybelieknek szintén 100%-os bejárási támogatás.
Vidékről helyszínre költözőknek béren felül albérlettámogatás van. Br. 45.000 Ft.
A támogatások, az utazási támogatás béren kívül, pluszban adódik hozzá, és szintén 10.én utalva érkezik.

Előnyt jelent:
a targoncakezelői
darukezelői,
B kategóriás
C kategóriás jogosítvány
hegesztői minősítések

Szívesen várunk nyugdíj közeli szakikat, nyugdíjasokat, alkoholmentes életvitellel és jó fizikumban, de ez mindenkitől elvárt.

Sikeres próbamunka esetén az 1 hónapos felmondási időt megvárjuk, mert hosszútávra keresünk megbízható munkavállalókat.

Jelentkezni kizárólag telefonon lehet.

Cégünkről tájékozódni lehet a weboldalunkon:

Várjuk érdeklődésüket: H-P 8-16-óráíg, kizárólag telefonon a -os telefonszámon
Ha esetleg nem tudtuk fogadni a hívásukat, kérem sms-ben küldjék el visszahívási kérelmüket!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 144819417

Jófogás alkamazás QR kód