Tulajdonságok

Helység: Székesfehérvár
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Takarító

Székesfehérváron, a Seregélyesi út és az M7-es autópálya kereszteződésénél működő étterembe keresünk tapasztalt mosogatót és takarítót teljes munkaidős állásra, határozatlan idejű szerződéssel.

Munkaidő:
- mosogató délelőtt 7:00-15:45
- mosogató délután 12:00-19:45
- takarító: 10:00-19:45

Ha kipróbálná magát egy sikeres csapatban, akkor hívja most a (30)-21-777-12-es telefonszámot!

Amit kínálunk:
- bejelentett, teljes munkaidős állás versenyképes fizetéssel;
- minden hónap 10. napjáig átutalt bér;
- utazási költségtérítés;
- étkezési lehetőség.

Az étterem közelében található a 13-as és a 42-es buszok megállója, illetve egyes seregélyesi és dunaújvárosi távolsági buszok is megállnak a közelben.
Feladás dátuma: november 14. 12:30.

Kapcsolatfelvétel