Műszaki előkészítő

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:

Az SA Szerkezet Kft. 2014-ben alakult meg, 100 % magyar tulajdonú vállalkozás. Társaságunk fő profilja irodaépületek, lakóépületek, lakóparkok, egyéb épületek, valamint hidak, szennyvíztisztító üzemek, csarnokok szerkezetépítéséhez kapcsolódó zsaluzási, betonozási, betonacél szerelési tevékenység.

Feladatok:
Mennyiségi számítások, árképzés készítés
Alvállalkozói szerződések előkészítése
Tervdokumentációk, műszaki leírás és költségvetés felülvizsgálata és ellenőrzése
Árajánlatok, költségvetések előkészítése, naprakész nyilvántartása
Kapcsolattartás a megrendelővel és az alvállalkozókkal
Geodéziai megrendelések, kitűzési, bemérési jegyzőkönyvek dokumentálása
Technológiai utasítás összeállítása (TU)
Mintavételi és megfelelőség igazolási terv összeállítása (MMT)
Méretellenőrzési jegyzőkönyvek készítése, dokumetálása
Építésvezetői feladatok támogatása

Elvárások:
Szakirányú, minimum középfokú végzettség
Jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
Számítógépes ismeretek (word, excel)
Építőanyagok, építési technológiák ismerete
Önállóság, terhelhetőség, rugalmasság
Megoldásközpontú, kreatív és eredménycentrikus gondolkodásmód
1-3 év releváns tapasztalat

Amit kínálunk:
Változatos, kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú munkalehetőség
Teljes munkaidő
Családias hangulat, fiatalos csapat

Előnyt jelent:
Kizárólag szakirányú műszaki végzettséggel rendelkező, tapasztalattal, mennyiségi számításokban gyakorlott kollégák jelentkezését várjuk!

Várjuk szakmai fényképes önéletrajzokat, fizetési igény megjelölésével az e-mail címre.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146607990

Jófogás alkamazás QR kód