Tulajdonságok

Helység: Székesfehérvár
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Villanyszerelő
Cégnév: Munzer Personalservice G.m.b.H

Németországi munkára, ipari kapcsolószekrények gyártásához,két műszakos munkarendbe keresünk villanyszerelő szakmunkásokat !
Elvárások:
- szakirányú végzettség
- önálló munkavégzés
- "B" kategóriás jogosítvány
- jó német nyelvtudás
Amit biztosítunk:
- hosszú távú németországi bejelentett munkahely
- munkaruha
- gépkocsi és tankolási kártya a munkába járáshoz
- kereseti lehetőség: bértarifán felüli, évenként emelkedő alapbér.
- segítség nyelvi továbbképzéshez.
Jelentkezni lehet:
Fényképes német nyelvű önéletrajzzal a
z.kovacs@munzer.de e-mailen, vagy a + 36-23-232-787,
és a 06-30-532-6462 telefonszámokon.
További információ: www.munzer.de
Feladás dátuma: május 14. 10:47.

Kapcsolatfelvétel