Tulajdonságok

Országos
Helység: Székesfehérvár
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Gépjárművezető
Cégnév: Regnum Intertrans Kft

Nemzetközi fuvarozással és szállítmányozással foglalkozó vállalkozás keres C kategóriás jogosítvánnyal rendelkező gépkocsivezetőt 12t-ás gépkocsira.

Amit biztosítunk:

Állandó körfuvar, minden hétvége itthon.

Versenyképes havibér

Stabil háttér

Útdíjfizetés készülékről

Céges mobiltelefon

Fix tgk.

Telephely:Budapest vagy Székesfehérvár környéke

Elvárások:

C kat. jogosítvány

Digitális sofőrkártya

GKI kártya

1-2 év tapasztalat

PÁV II.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésüket, kérjük jelentkezésüket fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen:partner@regnum-europe.com vagy a 06-30/ 315-6440 -es telefonszámon küldjék el.
Feladás dátuma: január 24. 11:22.

Kapcsolatfelvétel