(Hirdetés azonosító: 76951548) Hirdetés kezelése »
1 db
Kiemelt! Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Ajka
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Raktáros
Cégnév: Excellent Quality Kft

Dinamikusan fejlődő cégünk Targoncásokat keres Ajkai műanyagipari multinacionális partnerünkhöz saját állományunkba 8 órás 3 műszakos munkarendre, azonnali kezdéssel.

Amit kínálunk:
- kimagasló órabér + műszakpótlékok(20%, 30%, 50%)
- hosszútávú munkalehetőség (határozatlan idejű munkaszerződés)
- 30 ft./KM üzemanyagtérítés vagy 100 %-os bérlettámogatás
- nem helybeli kollégáknak utazási idő térítés
- bónuszrendszer

Amit elvárunk:
- targoncavezetői engedély
- 1-2 év tapasztalat
- 8. általános
- 3 műszak vállalása
- megbízhatóság
- precizitás
- rugalmasság

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el önéletrajzát az info@excellentquality.hu e-mail címre és felvesszük Önnel a kapcsolatot.
Ha kérdése van, hívja a 06/20/535-22-20-as telefonszámot hétköznap 8:00 - 18:00 óra között.
Feladás dátuma: szeptember 24. 18:32.

Térkép

Cím: Veszprém
Ajka

Kapcsolatfelvétel