Tulajdonságok

Helység: Dunaújváros
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Árufeltöltő
Cégnév: ÉdesCsábítás Kft

Leírás

Dunaújvárosba keresünk Pénztáros/Árúfeltültő kolléganőket.

Munkavégzés helye Lobogó utca 1.

Élelmiszer üzletünkbe keresünk hosszú távra szakképzett, gyakorlattal rendelkező, dolgozni szerető kollégát-kolléganőt 18-50 éves korig,akinek nem okoz problémát a két műszakos munkarend! Dél előtt és Dél után
De műszak 4.30-14.00, Du 13.00-22.30
Aki nem ijed meg a pénztártól, a fizikai pakolástól, aki vevő centrikus és hosszú távra keres biztos megélhetést biztosító munkahelyet! A bolt már több mint 9 éve üzemel ezen a helyen.Csapatban és egyénileg is képes felelősségteljes munkát végezni! Munkabér Nettó 120.000-140.000Ft. Egyéb juttatás hozzáállás és teljesítmény függvénye!
Fényképes önéletrajzokat várjuk és ez feltétel a munkára való jelentkezésben,

edescsabitasbolt@gmail.com email címre!
Feladás dátuma: június 18. 18:00.

Kapcsolatfelvétel