(Hirdetésazonosító: 72947103) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 292 000  Ft Bruttó bér: 284 000  Ft Bruttó bér: 400 000  Ft Bruttó bér: 300 000  Ft Bruttó bér: 292 000  Ft Bruttó bér: 292 000  Ft Bruttó bér: 292 000  Ft Bruttó bér: 304 000  Ft Bruttó bér: 304 000  Ft Bruttó bér: 328 000  Ft
Kiemelt!
Céges

Tulajdonságok

Országos
Helység: Bicske
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Felszolgáló

Leírás

Felszolgálót keresünk Bicskére, a Báder Fogadóba.
Jelentkezés személyesen (délelőtt 10-12-ig, és délután 15-17-ig, vagy telefonon egyeztetett időpontban) telefonon egyeztetett időpontban, vagy e-mailben, versenyképes bérezés megegyezés szerint.
Báder Fogadó
Bicske, Szent László utca 43.
Feladás dátuma: november 14. 23:44.
Nyomtatás

Térkép

Cím: Fejér
>
Bicske

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.