Projekt manager asszisztensnő megújuló energia terület

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges, önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Személyi asszisztens

Projekt manager asszisztens munkatársnőt keresünk megújuló energia területére.

Követelmények:
Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség előnyt jelent de nem kötelező
Előző manager asszisztens tapasztalat előnyt jelent
Felelősseg, komolyság
MS Office ismerete szükséges
Angol nyelv (írásban/szóban legalább középfokú);előnyt jelent
Nagyon jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
Jogositvány

Leírás:
A project manager által kért feladatok ellátása, szerződések ellenőrzése, dokumentumok érvényességi idejének ellenőrzése, stb.
adminisztratív folyamatok hatékony kezelése
Munkaköron belüli napi tevékenységeinek ellátása
Iratok továbbításának biztosítása (postai úton, e-mailben stb.); Az adatbázis frissítése
Az adminisztrációs igények kezelése és a cég termékkel való ellátása (írószer/iroda, protokoll); termékbeszállítókkal való kapcsolattartás és más.

Előnyök:
Céges auto, laptop, telefon
Flexibilis munkaidő
Kiemelkedő bérezés
Stabil munkalehetőség
Ingyen napi egyszeri étkezés
Lehetőség szakmai fejlődésre

Csak a kiválasztott jelentkezőkkel vesszük fel a kapcsolatot!

Várjuk önéletrajzát itt vagy lehet érdeklődni telefonon.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146061856

Jófogás alkamazás QR kód