(Hirdetés azonosító: 82773115) Hirdetés kezelése »
2 db
Bruttó bér: 91 000  Ft / hó Bruttó bér: 100 100  Ft / hó Bruttó bér: 130 000  Ft / hó Bruttó bér: 106 600  Ft / hó Bruttó bér: 97 500  Ft / hó Bruttó bér: 93 600  Ft / hó Bruttó bér: 94 900  Ft / hó Bruttó bér: 97 500  Ft / hó Bruttó bér: 92 300  Ft / hó Bruttó bér: 101 400  Ft / hó

Tulajdonságok

Helység: Dunaújváros
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (4 órában)
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Pultos
Cégnév: Krone kft

Dunaújvárosi Night Klub hivatalosan bejelentett részmunkaidőbe önállóan dolgozni ,irányítani képes Pultos kolléganőt keres! (Előnyben 30 év +) (Kizárólagosan Pultos munkakörben!)
Munkabeosztás 1 Hét /2 munkanap 5 szabadnap
2 Hét/4 munkanap 3 szabadnap (Vándor madarak kerüljenek)
Munkaidő 21:00-05:00 ig
Havonta kb 90-100 óra
Kereseti lehetőség 130.000-150.000 ft
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a kronekft@gmail.com email címünkön illetve a 06703819888 -as telefonszámon .
Feladás dátuma: augusztus 16. 21:34.

Kapcsolatfelvétel