(Hirdetésazonosító: 82469094) Hirdetés kezelése »
1 db
Céges

Tulajdonságok

Helység: Székesfehérvár
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Eladó
Cégnév: Zrínyicuki KFT

Leírás

A székesfehérvári Sütikuckó sütiboltba keresünk hosszú távra lelkes, pálykezdő vagy tapasztalattal rendelkező, lehetőleg szakképzett eladó kollégát Azonnali kezdési lehetőséggel. Amit kínálunk: bejelentett teljes munkaidős munkaviszony, fiatalos jó munkahelyi környezet, versenyképes fizetés. Elvárásaink: munkától nem megriadó, valóban dolgozni akaró, dolgozni tudó és dolgozni szerető munkavállaló légy. Rövid szakmai önéletrajzodat vagy bemutatkozó leveledet telefonos elérhetőséged megjelölésével várjuk a zrinyiallas@gmail.com e-mail címre.
Feladás dátuma: augusztus 7. 16:33.
Nyomtatás

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.