Tulajdonságok

Helység: Székesfehérvár
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: Kusnyír Roland

Székesfehérváron Lakástakarékpénztár Értékesítésére, Csokk közvetítésére, Ingatlancélú Hitelek közvetítése 5 fő Munkatársat keresünk Fiatalos Lendületes csapatunkba.

Elvárás:
- Érettségi (pénzügyi végzettség Nem feltétel)
- Jó kommunikációs készség
- Céltudatosság
- Jó Megjelenés

Amit kínálunk:
- Meglévő Ügyfélkör
- Kiemelkedő jövedelem
- Ingyenes Képzések
- Minőségi szakmai felkészítés
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Átlátható, jól tervezhető karrierépítési lehetőség
- Tablet Biztosítása a munkához (teljesítménytől függően)

Jelentkezni Fényképes Önéletrajzzal a következő email címen lehetséges: penzugyicsoport2@gmail.com

Vagy

itt a jofogáson önéletrajz feltöltésével.
Feladás dátuma: október 17. 09:03.

Kapcsolatfelvétel