(Hirdetésazonosító: 54720642) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 83 600  Ft Bruttó bér: 90 200  Ft Bruttó bér: 81 400  Ft Bruttó bér: 90 200  Ft Bruttó bér: 80 300  Ft Bruttó bér: 86 900  Ft Bruttó bér: 110 000  Ft Bruttó bér: 79 200  Ft Bruttó bér: 86 900  Ft Bruttó bér: 78 100  Ft
Céges

Tulajdonságok

Helység: Székesfehérvár
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Telefonos értékesítő
Cégnév: Kusnyír Roland

Leírás

Székesfehérváron Telemarketinges Munka Azonnali Kezdéssel.

Amit kínálunk:

Fix Fizetés,
Előrelépési és folyamatos fejlődési lehetőség,
irodában végezhető,
barátságos munka környezet

Fényképes önéletrajzokat kérem emailben, a penzugyicsoport2@gmail.com e-mail címre , a tárgymezőben telemarketinges munka megjelöléssével várjuk.
Feladás dátuma: november 12. 16:30.
Nyomtatás

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.