2 db

Tulajdonságok

Helység: Székesfehérvár
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Betanított munkás
Cégnév: Adecco Kft

Érdekel az elektronika? Unod már a hétvégi munkavégzést? Mi segítünk neked egy hosszútávú munkahely megtalálásában!

Szenzorösszeszerelő/kalibráló munkatársakat keresünk 3 műszakos munkarendbe Székesfehérváron! Havonta akár br. 244.100-279.500 Ft!

Ha érdekel az aprólékos összeszerelés, precíz és pontos vagy a munkádban, illetve rendelkezel befejezett középfokú (szakmunkás, érettségi) végzettséggel, akkor várjuk a jelentkezésed!

Érdeklődj e-mail-en (eszter.juhasz@adecco.com) és regisztrálj a következő oldalakon: http://www.adecco.hu/jobs/job/a0W58000008uEIoEAM
Feladás dátuma: május 25. 13:03.

Kapcsolatfelvétel