Területi képviselő PEST megye illetve Veszprém megye térségeibe

Feladás dátuma:

márc 31., 14:12
Multirégió
Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest, Veszprém

Tulajdonságok

Tapasztalat:
>5 év tapasztalat

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Területi képviselő

Környezetbarát ökotermékek nagykereskedelmével és gyártásával foglalkozó 17 éves múltra tekintő cégünk, meglévő munkatársaink mellé új Területi képviselő munkatársakat keres Pest megyei régiókra illetve Veszpré megyei régiókra.

Pozíció Célja:
Az ország egész területén lévő független vagy országos lánchoz tartozó kiskereskedelmi egységek (élelmiszer üzletek, pékségek, cukrászdák, nagykereskedések stb.) havi szintű látogatása, ezen egységeknél disztribútoron keresztüli értékesítés, termékeink elérhetőségének, láthatóságának biztosítása.

Főbb Feladatok:
A kijelölt régiókban a potenciális kiskereskedelmi egységek felkeresése, akvizíciója;
A Területi igazgató által kiadott szempontok figyelembevételével az aktív értékesítési pontok túraterv szerinti, rendszeres látogatása;
A legoptimálisabb túraterv elkészítése, amely összhangban áll az értékesítési vezetők által megadott elvárásokkal;
A látogatott értékesítési pontokon, az értékesítési vezetők által meghatározott irányelvek alapján a termékek megjelenésének biztosítása;
Az értékesítési vezetők által kiadott mennyiségi és minőségi értékesítési célok elérése (forgalom, disztribúció, kihelyezés);
Napi, heti, havi és negyedéves adminisztratív feladatok határidőre történő elvégzése
Új partnerek felkutatása és bekötése a vevői hálózatunkba

Elvárt Gyakorlat És Képességek:
Korban érett, agilis karakter jelentkezését várjuk
Kiemelkedő kommunikációs készség, határozottság
Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
Önálló, dinamikus munkavégzés
Számítógépes ismeretek
Minimum középfokú végzettség
Gyakorlott gépjárművezető B kategóriás jogosítvánnyal

Előnyként Értékeljük, de nem Feltétel:
Nagykereskedelmi cégnél szerzett üzletkötői vagy értékesítési tapasztalat
Partnerhálózati ismeretanyag
Kiskereskedelmi egységek városszintű térképének ismerete

AMIT Kínálunk:
Hosszú távú biztonságos munkalehetőség
Kiváló minőségű ökotermékek forgalmazása
Elkötelezett vezetőség és támogató munkatársak
Rendezett munkakörülmények, barátságos légkör
Bejelentett állás teljes munkaidős munkaviszonyban
Munkavégzéshez biztosítunk: gépjármű, mobiltelefon, laptop mobilinternettel
Versenyképes alapbér + teljesítményarányos jutalék.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és szeretne egy sikeres cég munkatársa lenni, kérjük, juttassa el hozzánk magyar nyelvű Fényképes!!! önéletrajzát az e-mail címre, 2024. április végéig.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146736248

Jófogás alkamazás QR kód