Víz,- fűtés,- vezetőszerelő Németországba

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti
Országos

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Fischer GmbH

Külföldi munka esetén ország:
Németország

Szükséges nyelvtudás:
német

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Víz- gáz- fűtésszerelő

A darmstadti székhelyű Fischer GmbH több mint 50 éves tapasztalattal rendelkezik az épületgépészeti szerelések területén, és jelenleg tapasztalt és motivált vezető szerelőt keres a BASF ludwigshafeni gyártelepén lévő fiókjába. A cég hosszú évek óta sikeres üzleti kapcsolatot ápol a BASF-fel, mind a projekt-, mind a keretszerződéses üzletre kiterjedően. A hosszú távú, 20 éves projekt- és 10 éves keretszerződés a Fischer GmbH megbízhatóságát és szakértelmét hangsúlyozza ezen a területen.

Munkaköri leírás:
Vezető szerelőként szorosan együttműködik az ügyfelekkel a helyszínen, és egy 2-4 fős magyar csapatot vezet
Helyi kapcsolattartás ügyfeleink számára a BASF-nél
Az összeszerelő személyzet felügyelete és irányítása
Anyagtervezés és megrendelés, valamint részvétel a munkában és a felmérések elkészítésében
A szükséges minőségi folyamatok biztosítása

Amit elvárunk:
. Szakmai gyakorlat a fűtés-, és vízvezeték szerelő szakmában
B kategóriás jogosítvány
Kis- és közepes projektek koordinálásának és megvalósításának ismerete
. Alapfokú vagy középfokú német nyelvtudás
Amit kínálunk:
Jövőbiztos, állandó állás
Céges telefon+autó munkába járáshoz
Egyágyas szállás saját konyhával és fürdőszobával.
. 40 órás munkahét
. Nettó 2800 euró, beleértve a lakást és a további költségeket (víz, villany , fűtés)
. Németországi bejelentés
További információ és jelentkezés magyarul beszélő kollégánktól a +49 17 610563779 számon.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145183901

Jófogás alkamazás QR kód