Autószerelő és szervízvezető, Pannonhalma

Bruttó bér:

800 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Maros Szervíz Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Autószerelő , Szervizes

A Maros Szerviz Kft. új kollégákat keres az alábbi pozíciók betöltésére akár azonnali munkakezdéssel:

1 fő szervízvezető
- Autószerelők munkájának tervezése és koordinálása
- Hiba-feltárás és javítási feladatok meghatározása, folyamat követése
- Alkatrész beszerzés irányítása, árubeszerző kollégák koordinálása
- Elvégzett szerelési munka ellenőrzése
- Munkafelvétellel közösen ügyfél kapcsolattartás
- Elvárások:
-- Minimum 3-5 éves, releváns szakmai tapasztalat
-- B kategóriás jogosítvány
-- Jó szervezési képesség, hatékonyság
-- Csapatban is értelmezhető vezetői szemlélet

1 fő autószerelő
- Gépjárművek időszakos szervizelése
- Karbantartás, javítási feladatok elvégzése
- Motor és hajtómű diagnosztikai munkák
- Fék- futómű rendszerek javítása
- Műszaki vizsgára történő felkészítés
- Futómű beállítás, gumiszerelés
-- Önálló, precíz, a munkájára igényes munkavégzés
-- Szakirányú végzettség, gyakorlati készségek
-- A szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel (pályakezdés nem akadály)

Cégünk 2008 óta működik jelenlegi formájában és dinamikusan fejlődik. Jelenleg összesen 22 fővel végezzük a jármű javítás teljes palettáját, továbbá műszaki vizsgaállomásként is működünk. Két telephelyünk közül az egyik Bosch Car Service minősítésű. Főként személyautókkal és kisteherautókkal foglalkozunk, de terveink között szerepel elektromos autók fenntartása is. A műhelyekben magas színvonalú felszereltség, prémium kisgépek, saját szerszámoskocsi és egyéni emelő áll rendelkezésre minden kollégánknak. Tiszta, rendezett körülményeket tartunk fent a műhelyekben és minden helységünk klimatizált. Csapatunkban megtalálhatók a kezdő kollégák és a 30 évnél is nagyobb tapasztalattal rendelkező mechanikai és autóvillamossági szerelők, karosszéria lakatosok.
A bejelentett alap munkabér juttatáson felül teljesítményarányos bérezésre is van lehetőség és kiemelten kezeljük a továbbképzés biztosítását. Teljes munkaidős bejelentés mellett hétfőtől péntekig (5 napos), egy műszakos munkarendben dolgozunk, rugalmas munkaidő kezdés lehetőségével.

Jelentkezés formája: fényképes önéletrajz emailen megküldve az címre. Előzetesen egyéb tájékoztatás kérhető a számon munkanapokon 08:00-14:00 között.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145460637

Jófogás alkamazás QR kód