Tulajdonságok

Országos
Helység: Sopron
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Betanított munkás
Cégnév: Muneris Consortium Kft

Sopronkövesden folyamatban lévő projektünkhöz keresünk munkavállalókat az ország minden részéről.

Biztonsági öv összeszereléssel foglalkozó partner cégünkhöz betanított munkás, operátor munkakörben 8 órás műszakrendben.

Várható bér: Próbaidő alatt kb. 210.000,- Ft, próbaidő után kb. 230.000,- Ft, vagy afelett

Az ingyenes szállással kapcsolatos egyéb információkról kollégáink telefonon adnak tájékoztatást.

Autóipari, illetve gyártósori tapasztalat előny.

Amit nyújtani tudunk:
Igényes ingyenes szállás (pároknak külön elhelyezés)
Hetente előleg lehetőség
Bejelentett biztos munkahely, tervezhető jövő.

Fényképes önéletrajzaikat illetve kérdéseiket a cv@muneris.hu levelezési címre várjuk, vagy érdeklődni lehet telefonon a +36 30 2502195 számon, hétköznapokon 09-17 óráig.
BP/0701/4751-3/2016-1025; adatvédelmi azonosító szám: Naih-96618/2016
Feladás dátuma: december 10. 09:10.

Kapcsolatfelvétel