Bolti eladó, Győr, éjszakai munkavégzési lehetőség

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Bolti eladó

Győri Éjjel-Nappali Élelmiszerüzletünk Nyitó Csapatába Keresünk Lelkes Munkatársakat!

Tarts velünk, fiatal szakmailag is felkészült tulajdonosi körünk az alábbiakat kínálja számodra:
- Jókedv, pozitív hozzáállás
- Rugalmas munkaidőbeosztás
- Állandós és alkalmi beugrós kollégákat is keresünk
- Hosszútávú folyamatos munkavégzési lehetőség élelmiszerkereskedelmi vonalon
- Előrelépési lehetőség vezetői pozícióba
- 2 műszakban dolgozunk, és van lehetőséged, hogy csak nappal, vagy csak éjszaka dolgozz!!!
- Éjszaka ráadásul kiemelt órabérekkel megyünk
- A béreink cégünknél eltöltött idővel egyre növekednek, már próbaidő lejárta után emelünk!
- Az átlag nettó havi bér eladók esetében 280.000-300.000Ft között mozog, állandó éjszakásként 300.000Ft felett fogsz keresni
- Túlórákat mindig minden hónap végén elszámoljuk
- Ünnepnapokon és vasárnap is nyitva vagyunk, amikor még magasabb kereseti lehetőség adódik

Ha a fentiek nem lennének elegendőek még bónuszok, és egyéb béren kívüli juttatások is várnak Rád!

Fontos tudnod, hogy Győrben nyitunk és itt is terjeszkedünk tovább is. Sőt, ha utaznod kell Győrön belül még az útiköltségedet is térítjük.

Szeretettel várjuk jelentkezésed, hogy megtapasztald, lehet örömmel bejárni egy munkahelyre, ahol a HR mottók a tisztesség, a motiváció, és a fejlődés a mindennapokban.

Jelentkezz itt Jófogás üzenetben, vagy e-mailen és kérünk, hogy csatolj egy rövid fényképes önéletrajzot!

Várunk, hogy együtt teremtsük meg a győri lakosok számára, a folyamatosan elérhető élelmiszer vásárlás lehetőségét!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 132082435

Jófogás alkamazás QR kód