Tulajdonságok

Országos
Helység: Mosonmagyaróvár
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: >5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Ausztria
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Építőipari munkás
Cégnév: AM Bauunternehmung GmbH

Az AM Bauunternehmung GmbH mintegy 30 éve müködö 100% osztrák tulajdonban lévö építöipari vállalkozás. Telephelyünk Parndorfban, a magyar határtól 30 km-re található. A piaci igényekhez alkalmazkodva generálkivitelezöként müködünk, teljeskörü felújítási munkálatok elvégzésére specializálódtunk.

Csapatunk bövítése céljából keresünk Parndorfba/Ausztria
1 fő brigádvezetőt (Polier)
2 fő kőművest
2 fő festőt
1 fő Lakatos-hegesztő szakembert
Elvárások:
Szakmai bizonyítvány és tapasztalat épületek felújítása terén
Önálló munkavegzés
Alapszintü német nyelvtudás szóban és írásban
B kategóriás jogosítvány
Rugalmas, terhelhető, csapatorientált személyiség
Nem közvetítő!
Hosszútávú, teljes munkaidős ausztriai bejelentett munka, bérezés Kollektivvertrag szerint.
Jelentkezni e-mailben német nyelvü önéletrajzzal és szakmai bizonyítvány másolatával a sekretariat@am-bau.com címen.
Feladás dátuma: május 23. 11:06.

Kapcsolatfelvétel