Kiemelt!

Tulajdonságok

Országos
Helység: Győr
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Marós
Cégnév: Humilitas Kft

Leírás

Helyszín:Győr
3 Műszakos nyolc órás munkarend
Bér: nettó 1200 Ft/óra
Munkakörök:
NC megmunkáló központ kezelő, NC marós, CNC köszörűs, fogazó és szerszámkészítő

Elvárások:
-CNC forgácsoló végzettség
-Szerszámkészítő esetében szakirányú végzettség)
-megbízhatóság
-1-2 év szakmai tapasztalat

Érdeklődni: 0670/610-1131
vagy nagy.agnes.anna@humilitas.hu e-mail címen
Feladás dátuma: december 15. 13:59.

Kapcsolatfelvétel