4 db

Tulajdonságok

Országos
Helység: Győr
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Marós
Cégnév: qp zrt

Folyamatosan növekvő feladataink elvégzéséhez keressük lendületes, szakmát és a fejlődést szerető kollégáinkat az alábbi pozícióba:

CNC esztergályos, marós és köszörűs

Éppen Téged keresünk, ha rendelkezel:
tapasztalattal egyedi alkatrészek gyártásában
műszaki rajz magas szintű ismeretével
egyszerűbb darabok esetén önállóan készíted el a technológia lépéseit a megmunkáló gépen

van szakirányú végzettséged (minimum középfokú)
van Fanuc és Celos (DMG-Mori) programnyelv ismereted
van minimum 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod
precízen és önállóan dolgozol
vállalod a több műszakos munkarendet

Amit biztosítunk számodra:
Hosszútávra szóló munkalehetőséget, biztos hátteret egy dinamikus cégnél
Versenyképes bérezést és juttatást: Cafetériát, teljesítmény bónuszt
Mt. szerinti közúti közlekedés térítést, lojalitás bónuszt
Igény esetén szállást
Azonnali kezdési lehetőséget
Szakmai fejlődést és előrejutási lehetőséget
Segítőkész csapatot, közös rendezvényeket
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd önéletrajzod a hr@qprt.hu email címre.
Hívásodat 96/511- 003, 30/266 4549 (ingyenesen hívható) telefonszámokon várjuk.
Feladás dátuma: március 23. 15:48.

Kapcsolatfelvétel