Tulajdonságok

Helység: Sopronkövesd
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Vendéglátás, Idegenforgalom vezető
Cégnév: Eurest kft

Leírás

Szeretne egy megbízható, stabil munkahelyen dolgozni?
Jelentkezzen hozzánk:
Értékesítési munkatárs kollégának (Sopronkövesd) HÉtfŐtŐl-PÉntekig

Munkaidő: napi 8 óra, heti 5 nap, hétfőtől-péntekig
Munkavégzés: 2 műszak
Helyszín: Sopronkövesden újonnan nyíló munkahelyi Eurest étterem.

Jelentkezését fényképes önéletrajz küldésével várjuk a munka@eurest.hu e-mail címre

Telefonon is érdeklődhet: H-P 7:00-15:00-ig: 06 30 /832-6899

Amiben számítunk Önre:
kiírja és ellenőrzi az étterem napi árajánlatát az ártáblákon,
elvégzi a napi értékesítési feladatokat,
tálalás (pultból való kiszolgálás),
tételesen beüti a pénztárgépbe a vásárolt termékeket,
folyamatosan pótolja a lefogyott termékeket,
gondoskodik az eladótér tisztán tartásáról,
lezárja a pénztárat és elkészíti a pénztárelszámolást a műszak végén.

Amit elvárunk:
érvényes negatív tüdőszűrő lelet,
kulturált, ápolt, tiszta megjelenés,
pontosság, alaposság,
állóképesség, kézügyesség.

Amit kínálunk:
jól felszerelt professzionális konyha, minőségi alapanyagok,
bejelentett munkahely,
kiszámítható munkarend,
munkaruha, étkezés.
Feladás dátuma: június 15. 14:33.

Kapcsolatfelvétel