Ételfutár alkalmazottként Győrbe

Bruttó bér:

650 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Wan Top Futár Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Ételfutár, kihordó

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Leírás

Feladatok

- Ételszállítás: Szabad beosztásban, ugyanakkor napi 8 órában, a megrendelőkhöz gyorsan és biztonságosan juttatod el a rendeléseket.
- Napi kommunikáció a koordinátorral: Az útvonalak és a kiszállítások részleteinek egyeztetése.
- Visszajelzések továbbítása: Az ügyfelek visszajelzéseinek továbbítása a cég felé a folyamatos minőségjavítás érdekében.

Elvárások:
- Megbízhatóság: Pontos és felelősségteljes munkavégzés.
- Jó tájékozódási képesség: Ismerd a várost vagy legyél hajlandó megismerni.
- Fizikai állóképesség: Az ételszállítás során gyakran előforduló kisebb fizikai megterhelések elviselése (pl. étel hordása, jármű vezetése).
- Saját kerékpár, roller, vagy autó szükséges. Lehetőség van kismotort bérleni havi 25e Ft-ért tőlünk, de ez nem kötelező.

Amit kínálunk:
- Heti kifizetés!
- Versenyképes jövedelem: Fix, havi nettó 368.000 forint alapfizetés, amelyhez hozzájönnek a teljesítmény alapú bónuszok.
- 6 havonta, 100.000 Ft hűségbónusz
- Kismotor biztosítása: Ha nincs saját járműved, havi 25.000 forintért kismotort is biztosítunk számodra, amellyel még többet kereshetsz.

Önéletrajzodat az -ra küldd!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147994486

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 9 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!