Tulajdonságok

Országos
Helység: Győr
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Vendéglátás, Idegenforgalom vezető
Cégnév: Caffe e Gelato

Győri kávézóba, magára és környezetére igényes, megbízható pultost és felszolgálót keresünk azonnali kezdéssel.Jelentkezni személyesen üzletünkben (Győr, Budai utca 1. Árkád) vagy pedig az alábbi email címen lehet:gelatokft@gmail.comtelefonos érdeklődés esetén Csesznek Nikoletta hívható:0630/259-2705
nettó fizetés 140,000 /150,000 között
Feladás dátuma: május 14. 17:39.

Kapcsolatfelvétel