(Hirdetésazonosító: 63209081) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 110 600  Ft Bruttó bér: 114 800  Ft Bruttó bér: 98 000  Ft Bruttó bér: 113 400  Ft Bruttó bér: 116 200  Ft Bruttó bér: 112 000  Ft Bruttó bér: 114 800  Ft Bruttó bér: 140 000  Ft Bruttó bér: 114 800  Ft Bruttó bér: 116 200  Ft
Céges

Tulajdonságok

Helység: Győr
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Vendéglátás, Idegenforgalom vezető

Leírás

Győri kávézóba, magára és környezetére igényes, megbízható pultost és felszolgálót keresünk azonnali kezdéssel.

Jelentkezni személyesen üzletünkben (Győr, Budai utca 1. Árkád) vagy pedig az alábbi email címen lehet:
gelatokft@gmail.com

Telefonos érdeklődés esetén Csesznek Nikoletta hívható:
0630/259-2705
Feladás dátuma: szeptember 13. 22:00.
Nyomtatás

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.