Fizikai munka, szűrőzsák csere, ipari porszűrés

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Elvárt végzettség:
nem igényel

Szükséges nyelvtudás:
nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges, fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum

Munkakör megnevezése:
Egyéb fizikai munkás

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

Leírás

12 éve működő ipari porleválasztással foglalkozó cégünk
keres munkatársat szerelő munkakör betöltésére, főállásban vagy alkalmi munkavégzésben.

A munkavégzés helyszíne mindig változó, az ország egész területén lehetséges, akár több napos távollétben.

Feladatok:
porleválasztó berendezések karbantartása, javítása és ellenőrzése az ország egész területén
szűrőzsákok cseréje
szövet kompenzátorok beépítése
egyéb karbantartási feladatok
esetenként lakatolási és hegesztési munkák elvégzése
a munkavégzés legtöbb esetben speciális munkavédelmi felszerelésekben történik (pl. papír overall, porvédő maszk, munkavédelmi kesztyű, teljes arcvédő maszk)
A mindenkori szerelés vezető által meghatározott feladatok maradéktalan elvégzése

Elvárások:
Magára és munkájára igényes legyen
Önálló munkavégzés
munkavégzéshez szükséges megfelelő egészségi állapot
pontosság, precizitás, megbízhatóság

Előnyt jelent:
B kategóriás jogosítvány
emelőgép-, darukötözői vizsga
tűzgyújtási engedély
lakatos ipari vagy hegesztői végzettség
ipari környezetben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:
versenyképes bérezés
utazási és étkezési költségek támogatása
több garnitúra minőségi munkaruha biztosítása
a legmegfelelőbb munkavédelmi felszerelések biztosítása

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 148128047

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Utoljára aktív: 2 napja

Jófogás mobil applikáció

Töltsd le Jófogás alkalmazásunkat!
Töltsd le alkalmazásunkat

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy

Töltsd le alkalmazásunkat iOS-re
Töltsd le alkalmazásunkat Androidra
Töltsd le alkalmazásunkat Huawei-re
Jófogás alkamazás QR kód

A Jófogást megtalálod a közösségi oldalakon is!

Jofogas FacebookJofogas InstagramJofogas YoutubeJofogas LinkedIn